Suljettu

Skrypt Thunderbird (statystyki)

Dzień dobry,

potrzebuję skryptu/wtyczki do Thunderbirda, który odczyta mi pewne akcje, które zrobił użytkownik i zapisze je do zewnętrznej bazy, oraz automatycznie oznaczy maile przychodzące wg określonego wzoru, a dokładniej:

1. Potrzebuję raportów odnośnie danego maila i skrzynki w thunderbidzie, skrzynka na imap współdzielona przez kilka osób.

2. Raport skrzynki:

- kto i kiedy zajrzał w skrzynkę i jakie akcje wykonał, wejście w maila (a nie tylko zmiana na przeczytane), zmiana label

- filtrowanie po użytkowniku aby widzieć jaka jest jego aktywność

3. Raport wiadomości email:

- kto (id kompa, czy nazwa usera Windowsa, obojętne) w niego zajrzał i kiedy

- czy coś zmienił np. zmienił na przeczytany (z jakiego na jaki), czy zmienił jego label (z jakiego na jaki)

4. Raport skrzynki może być widoczny w jakimś panelu online, ale raport wiadomości email idealnie by było jakby było widać także z poziomu thunderbirda jakoś, albo ew. klikam prawy na maila a tam link sprawdź jego status, albo wyskoczy dymek po najechaniu na tą wiadomość.

5. Każdy user ma przypisanych swoich klientów wg adresów email, chciałbym żeby przychodząca wiadomość email jakoś się automatycznie oznaczała, czyj to klient. Czyli np. w zewnętrznej bazie mam klucz, że jeśli przyidzie wiadomość od a@a to przypisze tą wiadomość do użytkownika 1, a jeśli przyjdzie od b@b albo c@c to przypisze do użytkownika 2. Chcę w thunderbidzie widzieć tą wiadomość, może to być zmieniony label, albo wyskoczy dymek po najechaniu na tą wiadomość.

Poproszę o wycenę i orientacyjny czas realizacji.

Taidot: PHP, JavaScript, JSON

Näytä lisää: thunderbird plugin development, thunderbird mysql contacts, thunderbird runs slow mac, mysql thunderbird adress database, thunderbird signature flash, thunderbird signature size, perl script extracting mail thunderbird, thunderbird open card framework, thunderbird address book mysql, mysql thunderbird, thunderbird java mobile, shared contacts thunderbird, chcemy graphic designera a nawet dwóch z głową i skillem nie byle jakim kraków, poszukiwany dobry copywriter ghostwriter kraków

Tietoa työnantajasta:
( 9 arvostelua ) Łódź, Poland

Projektin tunnus: #31552292

1 freelanceria on tarjonnut keskimäärin %project_bid_stats_avg_sub_23% %project_currencyDetails_sign_sub_24% tähän työhön

ircoo

Zapraszam do współpracy. Chętnie pomogę przy projekcie oraz zapewnić wsparcie techniczne po ukończeniu zlecenia. Otwartość do negocjacji ceny.

$250 USD 7 päivässä
(27 arvostelua)
5.6