Suljettu

Bir websitesindeki verilerin sql halinde indirilmesi

8 freelanceria on tarjonnut keskimäärin %project_bid_stats_avg_sub_26% %project_currencyDetails_sign_sub_27% tähän työhön

$222 USD 10 päivässä
(3 arvostelua)
3.6
melihozturktr

Merhaba, Gelen veri biçime göre verileri SQL dosyası haline getirerek teslim edilebilirim. Ancak öncesinde verilerin nasıl geldiğine bakmam gerekmektedir. Not: Belirtilen teslim süresi işe bağlı değişebilmektedir. Lisää

$30 USD 7 päivässä
(0 arvostelua)
0.0
yasin52200

Proje sürekli çalışan bir sistemmi olucak yoksa tek seferlik veriler sql formatında indirilicek. Siteyi gönderirseniz hemen başlayabilirim.

$25 USD 2 päivässä
(0 arvostelua)
0.0
Plutonce

Anladığım kadarıyla verileri .sql uzantısı olarak istiyorsunuz. İstediğiniz verilerin bulunduğu siteyi gönderirseniz sevinirim.

$25 USD 3 päivässä
(0 arvostelua)
0.0
iampixel

Merhaba, daha önce yazdığım scriptler ile bir çok web sitesinden veri çektim en son bu çalışmayı [login to view URL] sitesi için yapmış olup 3000 adet veri ve her kayıda ilişkin görselleri indirdim. Sizin içinde benzer çalı Lisää

$22 USD 2 päivässä
(0 arvostelua)
0.0
delideha

Siteden siteye değişmekle beraber, yapısal siteleri istediğiiniz şekilde indirebilirim. sadece sql değil diğer formatlarda da çıktı verebilirim. Ayrıca nedenini sormam :)

$35 USD 5 päivässä
(0 arvostelua)
0.0
croizer

PHP ve Mysql Programlama dilinde 5 yılı aşkın bir tecrübem var. Vereceğiniz işi kusursuz bir şekilde yapabilirim. İyi çalışmalar.

$30 USD 10 päivässä
(0 arvostelua)
0.0
emiremen

İstediğiniz verileri sql olarak indirmenize yardımcı olabilirim. PHP, ve MySQL bilgim var eğer siteniz MySQL kullanıyorsa kolaylıkla halledebilirim.

$17 USD 1 päivässä
(0 arvostelua)
0.0