Suljettu

bir proje için fonksiyon yazımı

bir cari hesaba kesilen faturaları için yapılan çek ödemelerinin belirtilen vade gününe uygun olup olmadığını, varsa farka göre belirlenen oranda vade farkı indirimi veya arttırımı ile ilgili bir fonksiyon ihtiyacım var. fatura ve çek listelemede göreceğiniz gibi kesilen faturanın vadesini ve bakiyesini çek ile karşılaştırılacak.

Taidot: PHP

Näytä lisää: foto üzerine yazı yazma online, fotoğraf üzerine yazı yazma, fotoğraf üzerine yazı yazma online, fotoğraf üzerine yazı yazma programı, fotoğraf üzerine yazı yazma programı indir, fotoğraf üzerine yazı yazma programı indir gezginler, fotoğraf üzerine yazı yazma programı online, fotoğrafın üzerine yazı yazma online, gif üzerine yazı yazma online, internet üzerinden yazı yazma, online foto üzerine yazı yazma, online fotoğraf üzerine yazı yazma, online resim üzerine yazı yazma, online resim üzerine yazı yazma programı, online resmin üzerine yazı yazma, online resmin üzerine yazı yazmak, online şekil üzerine yazı yazma, resim üzerine yazı yazma, resim üzerine yazı yazma online, resim üzerine yazı yazma programı

Tietoa työnantajasta:
( 0 arvostelua ) istanbul, Turkey

Projektin tunnus: #20883069

7 freelanceria on tarjonnut keskimäärin 27€ tähän työhön

goodwwwcom

Hello! Hope you are well, Interested and right skills for Job and ready to work on it. Would like to have some words via chat to proceed.

€50 EUR 1 päivässä
(1 arvostelu)
3.2
mekserhanozdemir

Merhalar, ihtiyacınıza uygun fonksiyonu en kısa sürede oluşturabilirim. Detaylar için iletişime geçebiliriz.

€20 EUR 1 päivässä
(2 arvostelua)
2.4
RachitGroup

Merhaba, Projenizin iş detaylarını okudum ve bu projeyi çok iyi yapabileceğimden kesinlikle eminim, 5 yıldan fazla deneyime sahibim. Ben Sağlarım - - Müşterilerime 24x7 Hizmetler (Müşterilerimin Beni Sevme ve Yükselme Lisää

€19 EUR 7 päivässä
(2 arvostelua)
1.4
furkanuyar

Merhaba, benim ismim Furkan Uyar ve Almanyada PHP Developer olarak calisiyorum, ve sizin funktionu problemsiz yazabilecemden eminim.

€30 EUR 7 päivässä
(0 arvostelua)
0.0
ofke

Merhaba Referanslarıma [login to view URL] adresinden ulaşabilirsiniz. Biraz daha ayrıntılı anlatmanızı rica ediyorum.

€19 EUR 1 päivässä
(0 arvostelua)
0.0
nefkam

Yardımcı olabilmemiz için öncelikle veritabanına ihtiyacımız var. Tabi içerisinde örnek için biraz veri girilmiş biçimde olması gerekir.

€30 EUR 1 päivässä
(0 arvostelua)
0.0
HakanPehlivan

Amme oranına göre faiz hesaplama, yapılandırma faizleri vb. konularda yazılımlar yazdım. Yardımcı olabilirim. iyi çalışmalar.

€19 EUR 7 päivässä
(0 arvostelua)
0.0