Suljettu

Projekt linux (opracowanie) pilne

Witam,

potrzebuje pomocy na uczelnie. Jeżeli chodzi o linuxa nie znam się na nim i jakoś zbyt specjalnie nie chce się na nim znać. Mam do wykonania trudny projekt zaliczeniowy. Jedyne co potrzebuje to opis krok po kroku co i jak było robione wraz ze screenami. Nie ukrywam że zależy mi na czasie a wiem że w przypadku osób biegłych z linuxa zadanie wydaje się proste. Poniżej przedstawiam opis problemu.

Projekt polega na emulacji w maszynie wirtualnej kilku serwerów z Linuxem lub Xenserverem lub Linuxem + proxmox oraz na konfiguracji usługi sieciowej typu LDAP, RADIUS, Glusterfs, Ceph, DRDB ( np. xenserver halizard ha na dwie maszyny xenserver) Docker najlepiej z HA, IXC (kontenery najlepiej z HA-availability). Projekt to nie suchy opis ale przykładowa konfiguracja z jeje testami prawidłowego działania, każde polecenie musi być opisane lub zrobiony zrzut ekranu z aplikacji gui graficznego np. XENTOOL'a itp.

HA-availability wysoka dostępność w przypadku stosowania maszyn wirtualnych sprowadza się do ich uruchomiania na innym serwerze w przypadku awarii jednego z serwerów tzn. albo obraz maszyny wirtualnej jest kopiowany w trakcie (DRDB) na inny serwer albo jest na dysku sieciowym dostępnym ze wszystkich serwerów (dysk może być hardwarowy NAS lub przeznaczony serwer albo softwarowy CEPH, Glusterfs itp.)

Jak widać projekt wydaje się dosyć skomplikowany ale podejrzewam że dla osoby znającej i ogarniającej linuxy sprawa jest banalnie prosta. Nie ukrywam że zależy mi na czasie. Proszę o szybki kontakt na kiedy jest możliwość wykonania w/w projektu oraz jaka jest orientacyjna cena za niego.

Pozdrawiam

Taidot: Linux, Järjestelmänvalvoja

Näytä lisää: linux simulation projekt, cpanel projekt des linux magazin, slow http network linux, linux pls player, install adobe fms linux, websense linux, vnc linux, linux convert media files flv, employee monitoring linux, convert jpg xpm linux, search control panel linux, build iso boot linux, godaddy linux server, best file manager linux, open relay linux

Tietoa työnantajasta:
( 0 arvostelua ) Poland

Projektin tunnus: #11490179

zł75 PLN 1 päivässä
(0 arvostelua)
0.0