Suljettu

Program wystawiania ogłoszeń w grupach facebook

Zlecę napisanie programu ułatwiającego pracę na facebooku. Funkcje:

1) wybór grup z istniejących,

2) wybór dnia i godziny publikacji,

3) możliwość ustawienia powtarzania w konkretne dni (jeśli to możliwe to chciałbym żeby była możliwa opcja wystawiania losowo z kilku wersji, bo jak się pojawi ten sam post z tym samym zdjęciem to możliwe, że admin nie zatwierdzi więc dobrze by było gdyby można ustawić na przykład 3 różne posty i automat po kolei będzie je wystawiał co X dni, każdy inny),

4) możliwość ustawienia usuwania postów / ogłoszeń z grup. Gdzieś musi być lista opublikowanych postów i ogłoszeń z konkretnej kategorii, czyli jeśli dałem ogłoszenie "szukam radia" oraz "szukam klawiatury" tonie mogą być wszystkie wymieszane tylko osobno lista wystawionych postów do poszukiwań radia i osobno do klawiatury, żeby łatwo było tym zarządzać.

5) Automat musi mieć możliwość wstawiania postów / ogłoszeń w określonych odstępach czasowych, czyli na przykład jeśli mam posta do 20 grup to musi się dać ustawić odstęp czasowy między wstawianiem na każdą grupę, na przykład w sekundach, a najlepiej żeby to dało się ustawić w przedziale czasowym między x-y sekund.

6) w grupach, w których nie da się sprzedać automat musi to rozpoznać i umieścić zwykły post w panelu dyskusyjnym

7) możliwość wstawiania zdjęć do postów.

Dodatkowo komentowanie i usuwanie komentarzy do wystawionych postów:

1) ustawienie harmonogramu to wystawienia komentarza (lista wystawionych postów jako checkboxy, z dokładną datą i godziną ich wystawienia). Czyli na przykład ustawiam komentarz, że ma się pokazać 3 dni od wystawienia danego posta i jednocześnie ustawiam po ilu sekundach ma zostać usunięty. Zamysł jest taki, żeby nie wystawiać ponownie posta tylko podbić go poprzez napisanie komentarza i jednocześnie po kilku sekundach żeby został usunięty, wówczas znika ślad po komentarzu, a ogłoszenie zostaje na samej górze w grupie.

Proszę o informację ile może potrwać zrobienie takiego programu oraz ile to będzie kosztowało. Nie musi być ładny graficznie, wystarczy że będzie działać. Język programowania jest mi obojętny. Pracuję tylko na windowsie. Może to być webowa aplikacja lub desktopowa (wybiorę na pewno tańszą wersję, bo to zakup do fundacji i kluczowy jest tu budżet).

Taidot: Facebook API, Facebook Development, Ohjelmistokehitys, PHP, Verkkosivujen suunnittelu

Näytä lisää: program type facebook download, facebook applet program, facebook accounts creator program, program opens facebook without password, program find facebook password, program facebook php databases, program create facebook poker chips, invite events facebook program, facebook admin remove link, facebook event invite program, john w brown facebook, ss john w brown facebook, zdjęcie w tle facebook generator, program do rysowania wykresów z danych, facebook zdjęcie w tle grupy wymiary, w dcmitem length of element 7fe0,0010 is not a multiple of 2 vr ow, ridgid k-30 auto-clean w maxcore 30 lx 1/4 dia cable 3/4 1 1/2 line cap

Tietoa työnantajasta:
( 17 arvostelua ) Kraków, Poland

Projektin tunnus: #29897236

1 freelanceria on tarjonnut keskimäärin %project_bid_stats_avg_sub_23% %project_currencyDetails_sign_sub_24% tähän työhön

ircoo

Zapraszam do współpracy. Chętnie pomogę przy projekcie oraz zapewnię wsparcie techniczne po ukończeniu zlecenia. Otwartość do negocjacji ceny.

$30 USD 7 päivässä
(27 arvostelua)
5.6