Peruttu

64926 Szukamy autorów txt - tabloid i opow. erot- sens

1. Wydawnictwo poszukuje osób chętnych do współpracy przy tworzeniu gazety papierowej typu \"tabloid\". Potrzebujemy osób które są w stanie wymyślić i przelać na papier w sensacyjny sposób historie z życia wzięte.

Tematyka dowolna. Dopuszczalne są formy fikcyjnego wywiadu , reportażu, relacji, stylu dziennikarstwa śledczego.

Osoby z doświadczeniem dziennikarskim mile widziane. Teksty mogą zawierać słowa wulgarne, nieobyczajne, tematykę - sprawy kontrowersyjne, wzbudzające sensację - mile widziane tematy tabu w naszym społeczeństwie.

Gazeta będzie ukazywać się w Irlandii więc osoba pisząca powinna w miarę orientować się w problemach emigrantów. Emigrantów ogólnie,m a nie w Irlandii. Jest tu miejsce na tworzenie kolejnych sensacyjnych historii związanych z emigracją, problemami z praca, językiem, związkami mieszanymi, wolnością obyczajową, prostytucją itd. resztę zostawiamy Państwa wyobraźni. Będziemy zamawiać jednocześnie gotowe teksty od razu na kilka miesięcy do przodu. Teksty muszą być ekstremalnie różne. Około 4000 znaków ze spacjami.

2. Do tego samego tytułu szukamy osób piszących opowiadania o zabarwieniu erotycznym. Historie, opowiadania na około 8000 znaków bez spacji. Nie koniecznie z happy endem. Porzucenia, zdrady, oszustwa, pobicia, wulgaryzmy czy gwałty w tekście opowiadania mile widziane. Interesuje nas stała współpraca z konkretnymi osobami. Będziemy zamawiać jednocześnie gotowe teksty na kilka miesięcy do przodu. Teksty muszą być ekstremalnie różne.

Od każdego będziemy oczekiwali próbki tekstów. Mimo że tematyka nie jest górnolotna, oczekujemy wysokiego poziomu artykułów (merytorycznie, składniowo, stylistycznie, ortograficznie, interpunkcyjnie) z poszanowaniem podstawowych zasad pisania tekstów w dziennikarstwie.

Prosimy podawać cenę za 10 tekstów 4000 znakowych.

Najważniejsze kryteria to:

Cena, terminowość, nawiązanie tamatyką do emigracji, chęć stałej współpracy, doświadczenie, różnorodność tekstów.

Czekamy na ciekawe oferty.

Taidot: Artikkelin uudelleenkirjoittaminen, Tekstisuunnittelu, Raportin kirjoittaminen, Tutkimusten kirjoitus, Kääntäminen

Näytä lisää: ni-ka, tek c, tabloid, erot

Tietoa työnantajasta:
( 1 arvostelu ) Poland

Projektin tunnus: #5638270