3d çizim freelance jobs

Suodata

Viimeisimmät hakuni
Suodatusperuste:
Budjetti
asti
asti
asti
Taidot
Kielet
  Työn tila
  50 3d çizim freelance työtä löytyi, hinnoittelu EUR

  Çelik konstrüksiyon bir şasi üzerine oturtulmuş küçük bir kimya tesisinin 3 boyutlu çizimini yaptırmak istiyorum. Çelik konstrüksiyon, ekipmanlar ve borular dahildir. İzmir olması gereklidir.

  €209 (Avg Bid)
  €209 Keskimäär. tarjous
  13 tarjoukset

  ...complated game engine and the missing part is a nice graphics for our mobile game. Ships traffic control on boshporus, istanbul. All graphics will be bird eye view type. No 3D or 2D dimensions! ( I addes some samples at the attached files ) 1- Base graphic for all around the boshporus from marmara sea entry to black see entry and including golden

  €702 (Avg Bid)
  €702 Keskimäär. tarjous
  9 tarjoukset
  Proje tasarlayın Loppunut left

  Bazı grafik tasarımlara ihtiyacım var Seri çizim yapılacak

  €19 (Avg Bid)
  €19 Keskimäär. tarjous
  4 tarjoukset
  AUTOCAD ÇİZİM Loppunut left

  AUTOCAD GÜVENLİK CAMERA MİMARİ ÇİZİM

  €117 (Avg Bid)
  €117 Keskimäär. tarjous
  8 tarjoukset
  Hire an Illustrator Loppunut left

  I need a computer-aided drawing. I wi...send a photo, I want you to draw a face in the photo. Bilgisayar destekli çizime ihtiyacım var. Bunu bir logo için kullanacağım. Vektörel çizim olmalı, çok detaylı değil, tek renk, tek boyutlu, ikonik bir çizim olmalıdır. Bir fotoğraf gönderirim, fotoğraftaki bir yüzü çizmenizi i...

  €27 (Avg Bid)
  €27 Keskimäär. tarjous
  22 tarjoukset
  Teknik çizim. Loppunut left

  Bazı grafik tasarımlara ihtiyacım var

  €83 (Avg Bid)
  €83 Keskimäär. tarjous
  10 tarjoukset

  [kirjaudu nähdäksesi URL:n] adresindeki 3 boyutlu bileşen kullanılarak u...[kirjaudu nähdäksesi URL:n] adresindeki 3 boyutlu bileşen kullanılarak uygulama geliştirilecektir. Daha önceden 2 boyutlu olarak geliştirme yapılmış olan uygulamanın sadece çizim kısmı üzerinde çalışılarak 3 boyutlu gösterilir hale getirilecektir.

  €1679 (Avg Bid)
  €1679 Keskimäär. tarjous
  8 tarjoukset
  €23 Keskimäär. tarjous
  36 tarjoukset

  geometrik şekillerin hangileri olduğunu bulduran ve öğreten aynı zamanda çizim yaptıran ve basit soruların yer aldığı bir uygulama.

  €157 (Avg Bid)
  €157 Keskimäär. tarjous
  8 tarjoukset
  3D Teknik Çizim Loppunut left

  Catia V5 ve benzeri olan Delmia V5 le arastirma. Robot bilgisi olanlar öncelikli olarak araniyor. Arastirma sonuclari Dokumanlari ingilizce olacak (Bilinmesi gereken kelime sayisi 100 kadar ve önceden anlatilcak). Programm ve yapilacak is benim tarafimdan detaylariyla anlatilacak. Is belirli bir süreyle kisistli degil yani ömür boyu da calisilabilir. Ücret saat ü...

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Keskimäär. tarjous
  4 tarjoukset

  inşaat şirketi için Suudi Arabistanda calistirilmak uzere Türk mimara ihtiyaç [kirjaudu nähdäksesi URL:n] ve 2 boyutlu çizim konusunda tecrübeli,iyi derecede ingilizce ve tercihen arapça konuş[kirjaudu nähdäksesi URL:n] ve konaklama masraflari sirket tarafindan.karsilanacaktir. Cv. Ve portfolyolar mail olarak yollanabilir: [Remov...

  €903 (Avg Bid)
  €903 Keskimäär. tarjous
  6 tarjoukset

  Corelde ve adobe da vector çizim gerekli günde ortalama 20 adet iş değişken

  €44 (Avg Bid)
  €44 Keskimäär. tarjous
  5 tarjoukset
  Design project Loppunut left

  Bazı görüntülerde değişiklik yapın Merhaba kitap chapterı için bazı medikal illüstrasyonlara ihtiyacım var elimde örnek çizimler var bunlara bakılarak çizim yapılacak kalbin embriyolojik gelişimi ile ilgili 7-8 tane şekil çizilecek

  €108 (Avg Bid)
  €108 Keskimäär. tarjous
  6 tarjoukset

  Ürün kataloğumuzda kullanılmak üzere yataklarımız içini gösteren yatak katman çizimi yapılacaktır. Aynı çizim 20 farklı modele uyarlanacaltır.

  €388 (Avg Bid)
  €388 Keskimäär. tarjous
  19 tarjoukset
  3D Kutu Modellemesi Loppunut left

  Max. 140x75x100 (en,boy,yükseklik) ebatlarında, içerisinde bir adet pil, bir adet işlemci ve...bir adet kamera bulunan, kameranın mekanik olarak x ve y eksenlerinde hareketini de sağlayabilecek, tasarım açısından farklı ve özgün bir kutu modeline ihtiyacımız vardır. Çizim için ürünlerin teknik çizimleri tarafımızdan sağlanacaktır.

  €311 (Avg Bid)
  €311 Keskimäär. tarjous
  19 tarjoukset
  3D Kutu Modelleme Loppunut left

  Max. 140x75x100 (en,boy,yükseklik) ebatlarında, içerisinde bir adet pil, bir adet işlemci ve...bir adet kamera bulunan, kameranın mekanik olarak x ve y eksenlerinde hareketini de sağlayabilecek, tasarım açısından farklı ve özgün bir kutu modeline ihtiyacımız vardır. Çizim için ürünlerin teknik çizimleri tarafımızdan sağlanacaktır.

  €406 (Avg Bid)
  €406 Keskimäär. tarjous
  15 tarjoukset

  Autocad ortamında mimari kat planları üzerinde bazı basit değişikliklerin yapılması ve dosyaların PDF dosyasına dönüştürülmesi.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Keskimäär. tarjous
  23 tarjoukset
  truck interior Loppunut left

  interior çizim low polygon ford cargo 1838t e5 [kirjaudu nähdäksesi URL:n]

  €55 (Avg Bid)
  €55 Keskimäär. tarjous
  7 tarjoukset

  Merhabalar, videoscribe çizgifilmi yapacağım bunun için svg'de 20 tane resmi birinin çizmesini istiyorum

  €26 (Avg Bid)
  Paikallinen
  €26 Keskimäär. tarjous
  2 tarjoukset
  Dijital Art Portre Loppunut left

  [kirjaudu nähdäksesi URL:n]'de yayıncılık yapmaktayım. Dijital Art ile kendi portremi istiyorum animasyon ve çizim şeklinde. O resimler ile bannerlar istiyorum sayfamda kullanabileceğim.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Keskimäär. tarjous
  3 tarjoukset